Prawie 1400 projektów mieszkań w dwa lata dla Funduszu Mieszkań na Wynajem

 

Od ponad dwóch lat pracujemy dla BGK Nieruchomości projektując wnętrza mieszkań w kilkunastu lokalizacjach w Polsce w budynkach Funduszu Mieszkań na Wynajem. Do tej pory zrealizowano prawie 1400 wnętrz mieszkań, które zaprojektowaliśmy:
Browar Gdański / Gdańsk (zobacz tu),
ul. Przy Agorze 26 / Warszawa (zobacz tu),
ul. Polonijna / Kraków (zobacz tu)
ul. Samochodowa 2 / Warszawa
ul. Terespolska 17 / Warszawa
ul. Polonijna 15, 17 / Kraków
ul. Drukarska / Kraków

 

 

BGK Nieruchomości kupuje od deweloperów na rynku pierwotnym całe budynki, my projektujemy po około 100-200 mieszkań w jednej lokalizacji. Mieszkania spełniają szereg kryteriów: m.in. muszą znajdować  się  w  atrakcyjnych  lokalizacjach,  z  dogodnym  dojazdem  do  centrum  miasta,  w  nowym budownictwie, z rozbudowaną infrastrukturą i bliskością terenów zielonych.

Wszystkie mieszkania są wykonane w standardzie „pod klucz”. Oznacza to, że wykończone są wszystkie elementy mieszkania: podłogi, sufity, ściany, zamontowane drzwi wewnętrzne oraz oświetlenie. Kuchnie i łazienki są wyposażone kompleksowo. 

Fundusz Mieszkań na wynajem to komercyjny projekt Banku Gospodarstwa Krajowego. Jego celem  jest zwiększenie na rynku oferty atrakcyjnych jakościowo mieszkań do wynajęcia w największych polskich miastach. W założeniu ma również wspierać  mobilność zawodową wynajmujących oraz stanowić alternatywę dla kredytu hipotecznego. Wynajęcie mieszkania od podmiotu instytucjonalnego ma gwarantować stabilność i przewidywalność decyzji właściciela mieszkania.   

Więcej informacji: https://funduszmieszkan.pl/

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
CZYTAJ