Warszawa – poszukujemy Architekta Asystenta do naszego zespołu

Oferujemy pracę w naszym warszawskim biurze na stanowisku Architekta Asystenta z perspektywą rozwoju, poszerzaniem zakresu kompetencji i współpracę z doświadczonymi architektami przy dużych i ciekawych projektach. Wymagamy wykształcenia wyższego kier. architektura, biegłej znajomości AutoCAD Architectural (mile widziany Revit), min. 2-letniego doświadczenia w tworzeniu dokumentacji budowlano-wykonawczej oraz znajomości języka angielskiego min. na poziomie umiejętności prostej komunikacji. Dodatkowym atutem będzie dobra organizacja pracy oraz samodzielność i kreatywność!

Jesteśmy biurem doświadczonym, które realizuje projekty duże i ambitne.  Struktura naszej firmy nie jest rozbudowana, rozmowę rekrutacyjną będzie więc prowadził bezpośredni przełożony przyszłego pracownika. Jesteśmy firmą, w której stawiamy na rozwój pracowników – zarówno indywidualny jak i zespołowy, sprzyjamy w rozwijaniu kompetencji. Szanujemy czas prywatny i sprzyjamy łączeniu życia osobistego z życiem zawodowym. Jesteśmy jednym z najbardziej znanych biur architektonicznych w Polsce. Działamy na rynku od 26 lat.

Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio do dnia 29.03.2019 na adres biuro.warszawa@dedeco.pl oraz podanie w tytule maila: Imienia i Nazwiska. Odpowiemy na wybrane aplikacje. Dziękujemy!

UWAGA!
W treści zgłoszenia prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Nie obawiajcie się o swoje dane: ich administratorem będzie DEDECO Sp. K. z siedzibą w Warszawie, przy al. Zjednoczenia 36, biuro.warszawa@dedeco.pl. Dane będą przechowywane przez okres rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące. Podanie ich nie jest obowiązkowe, ale jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Na podstawie Państwa danych nie nastąpi zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie.