DEDECO

Apartamenty Drukarska

Rok
2016
Lokalizacja
Kraków
Projekt
projekt wnętrz
Inwestor
BGK Nieruchomości
Ilość lokali
109
Drukarska, to jedna z 9 inwestycji, którą projektowaliśmy dla BGK Nieruchomości w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem.
Wnętrze w jasnych kolorach, Apartamenty Drukarska
BGK Nieruchomości kupuje od deweloperów na rynku pierwotnym całe budynki, my projektujemy po około 100-200 mieszkań w jednej lokalizacji. Mieszkania spełniają szereg kryteriów: m.in. muszą znajdować się w atrakcyjnych lokalizacjach, z dogodnym dojazdem do centrum miasta, w nowym budownictwie, z rozbudowaną infrastrukturą i bliskością terenów zielonych.
Widok na nowoczesny salon w bieli, Apartamenty Drukarska
Wszystkie mieszkania są wykonane w standardzie „pod klucz”. Oznacza to, że wykończone są wszystkie elementy mieszkania: podłogi, sufity, ściany, zamontowane drzwi wewnętrzne oraz oświetlenie. Kuchnie i łazienki są wyposażone kompleksowo.
Łazienka w bieli, Apartamenty Drukarska
Fundusz Mieszkań na wynajem to komercyjny projekt Banku Gospodarstwa Krajowego. Jego celem jest zwiększenie na rynku oferty atrakcyjnych jakościowo mieszkań do wynajęcia w największych polskich miastach. W założeniu ma również wspierać mobilność zawodową wynajmujących oraz stanowić alternatywę dla kredytu hipotecznego. Wynajęcie mieszkania od podmiotu instytucjonalnego ma gwarantować stabilność i przewidywalność decyzji właściciela mieszkania. Więcej informacji: https://funduszmieszkan.pl/

Podobne projekty