DEDECO

Browar Gdański

Rok
2015
Lokalizacja
Gdańsk
Projekt
projekt wnętrz "pod klucz"
Inwestor
BGK Nieruchomości
Ilość lokali
134
Browar gdański to jedna z 9 inwestycji mieszkań na wynajem, którą zaprojektowaliśmy dla BGK Nieruchomości w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem.
Jasna i nowoczesna sypialnia, Browar Gdański
BGK Nieruchomości kupuje od deweloperów na rynku pierwotnym całe budynki, my projektujemy po około 100-200 mieszkań w jednej lokalizacji. Mieszkania spełniają szereg kryteriów: m.in. muszą znajdować się w atrakcyjnych lokalizacjach, z dogodnym dojazdem do centrum miasta, w nowym budownictwie, z rozbudowaną infrastrukturą i bliskością terenów zielonych.
Jasny i nowoczesny salon, Browar Gdański
Wszystkie mieszkania są wykonane w standardzie „pod klucz”. Oznacza to, że wykończone są wszystkie elementy mieszkania: podłogi, sufity, ściany, zamontowane drzwi wewnętrzne oraz oświetlenie. Kuchnie i łazienki są wyposażone kompleksowo.
Jasna i nowoczesna łazienka, Browar Gdański
Fundusz Mieszkań na wynajem to komercyjny projekt Banku Gospodarstwa Krajowego. Jego celem jest zwiększenie na rynku oferty atrakcyjnych jakościowo mieszkań do wynajęcia w największych polskich miastach. W założeniu ma również wspierać mobilność zawodową wynajmujących oraz stanowić alternatywę dla kredytu hipotecznego. Wynajęcie mieszkania od podmiotu instytucjonalnego ma gwarantować stabilność i przewidywalność decyzji właściciela mieszkania. Więcej informacji: https://funduszmieszkan.pl/
Jasna i nowoczesna kuchnia, Browar Gdański

Podobne projekty