DEDECO

Apartamenty Samochodowa

Rok
2016-2017
Lokalizacja
Warszawa
Projekt
projekt wnętrz
Inwestor
BGK Nieruchomości
Ilość lokali
116

Apartamenty Samochodowa, to jedna z 9 inwestycji, którą projektowaliśmy dla BGK Nieruchomości w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem.

BGK Nieruchomości kupuje od deweloperów na rynku pierwotnym całe budynki, my projektujemy po około 100-200 mieszkań w jednej lokalizacji. Mieszkania spełniają szereg kryteriów: m.in. muszą znajdować się w atrakcyjnych lokalizacjach, z dogodnym dojazdem do centrum miasta, w nowym budownictwie, z rozbudowaną infrastrukturą i bliskością terenów zielonych.

Wszystkie mieszkania są wykonane w standardzie „pod klucz”. Oznacza to, że wykończone są wszystkie elementy mieszkania: podłogi, sufity, ściany, zamontowane drzwi wewnętrzne oraz oświetlenie. Kuchnie i łazienki są wyposażone kompleksowo.
Fundusz Mieszkań na wynajem to komercyjny projekt Banku Gospodarstwa Krajowego. Jego celem jest zwiększenie na rynku oferty atrakcyjnych jakościowo mieszkań do wynajęcia w największych polskich miastach. W założeniu ma również wspierać mobilność zawodową wynajmujących oraz stanowić alternatywę dla kredytu hipotecznego. Wynajęcie mieszkania od podmiotu instytucjonalnego ma gwarantować stabilność i przewidywalność decyzji właściciela mieszkania. Więcej informacji: https://funduszmieszkan.pl/

Podobne projekty